Přejít na navigaci

Pivní lázně Bahenec (Beskydy)

Hotel Bahenec se nachází v klidné a malebné krajině Slezských Beskyd pod Kyčerou (890 m) v těsné blízkosti polských hranic. Okolí hotelu je vhodné jak pro relaxaci v přírodě, tak pro turistické výlety. V hotelu jsou k dispozici dvoulůžkové a čtyřlůžkové pokoje a apartmány. Všechny pokoje v hotelu jsou s možností přistýlky, každý s vlastním sociálním zařízením.

Zdroj: http://www.severni-morava.cz/lazne-a-wellness-pivni-lazne-bahenec/

Pivní lázně Bier.Bottich.Bad®

Horský Wellness Hotel Bahenec nabízí první Pivní lázně Bier.Bottich.Bad® v České republice. Kombinace Pivní lázně BBB a ovesné lože je originální chráněnou procedurou. Tato procedura je zahájena relaxací ve finské sauně. Následuje pivní koupel v kádi (voda je obohacena o přísady, které se používají pro vaření piva). Po pivní koupeli je pro Vás připraven odpočinek v ovesném loži. Na závěr je třeba tělu dopřát odpočinek a relaxaci.

Pivní koupel v Beskydech

Pivní lázně Bahenec 1.500,- Kč

Nejprve se uvolníte v bazénu a finské sauně. Je jen na Vás zda využijte obojí. Poté již následuje pivní lázeň a nakonec relaxace na lůžku se slámou.

OBJEDNAT

Pivní lázeň pro dva

Balíček BBB

Ponořit se do pivní lázně a moci si jen tak mimochodem načepovat pivo je vítanou změnou a neobyčejným zážitkem. Ideální relaxační balíček pro dva.

OBJEDNAT

Kontaktní údaje na pivní lázně Bahenec

Pivní lázně jsou provozovány v horském Wellness hotelu Bahenec v Beskydech. K dispozici jsou rovněž další služby jako např. sauna, bazén či lyžařský vlek.

Wellness hotel Bahenec, Beskydy

Rezervaci pivní koupele v hotelu Bahenec je možné provést buď online pomocí webového formuláře či telefonicky.

Hotel Bahenec
Pivní lázně Bier.Bottich.Bad®
Písek u Jablunkova 195
739 84 Písek u Jablunkova

Luxusní pivní lázně

Pivní lázně.eu na Facebooku

Pivní-lázně.eu

Dotaz na termín

Máte zájem o pivní lázně? Chcete vědět, zda je volný termín a kolik to stojí? Kontaktujte nás na emailu info@pivni-lazne.eu. Využít můžete i náš online formulář.

Copyright © 2009 - 2023 Užívejte pivní lázně | Webové prezentace | Mapa stránek