Přejít na navigaci

Pivní lázně Bratislava

Pivní lázně si od roku 2011 mohou vychutnat i naši sousedé na Slovensku. Jedná se o pivní lázně Bier.Bottich.Bad®, které jsou chráněny užitným vzorem jakožto Originální lázeňská procedura. Pivní lázně Bratislava jsou provozovány pod dohledem lázeňské a spadají pod největší síť pivních lázní na světě.

Proceduru umocní i prostředí, které je situováno do samotného historického centra Bratislavy.

Průběh procedury

Originální lázeňská procedura začíná půlhodinovou relaxací v sauně nebo ve vířivce, kde se tělo prohřeje a uvolní. Póry v pokožce se otevřou a připraví na příjem minerálů a živin z následné pivní koupele. Pivní lázeň se připravuje tak, aby teplota koupele dosahovala rozmezí 35 - 37 stupňů C. Voda je obohacená přísadami, z kterých se vaří pivo. Konkrétně se jedná o kvasnice, chmel, sladový šrot, atp. Při 20ti minutové pivní lázni máte k dispozici i neomezenou konzumaci piva Budvar, které si sami načepujete. Po pivní koupeli následuje odpočinek na lůžku z ovesné slámy, de se tělo vypotí a uvolní.

Upozornění: Vzhledem k vyšší teplotě vody se pivní koupel nedoporučuje osobám s vysokým krevním tlakem a křečovými žilami.

Pivní lázně v Bratislavě

Pivní lázně v Bratislavě si můžete dopřát po celý rok. Stejně jako u ostatních lokalit je však důležité si vše včas objednat, abyste měli jistotu, že Vámi požadovaný termín bude volný. Pivní lázně Bratislava jsou ideálním dárkem pro muže i ženy. Využijte proto možnosti objednávky skrze zážitkové agentury, které Vám vše zařídí a zážitek obdržíte v krásném dárkovém balení.

Kontaktní údaje

Rezervaci pivní koupele je možné provést buď online pomocí webového formuláře, emailem nebo telefonicky.

Pivné kúpele BBB Prešpork
Pivní lázně Bier.Bottich.Bad®
Zámocká 26
811 01 Bratislava

Luxusní pivní lázně

Pivní lázně.eu na Facebooku

Pivní-lázně.eu

Dotaz na termín

Máte zájem o pivní lázně? Chcete vědět, zda je volný termín a kolik to stojí? Kontaktujte nás na emailu info@pivni-lazne.eu. Využít můžete i náš online formulář.

Copyright © 2009 - 2023 Užívejte pivní lázně | Webové prezentace | Mapa stránek