Přejít na navigaci

Pivní lázně Černá Hora

Pivní lázně Černá Hora

Pivní lázně Černá Hora se řadí mezi další nově otevřené lokality. Místní pivní lázně byly otevřeny 1.12.2011 v hotelu Sladovna**** v Černé Hoře a nabízí  chvíle plné odpočinku a luxusní péče v nádherných prostorách klenutého sklepení wellness centra, které se nachází přímo v areálu hotelu. Doporučujeme vypnout mysl, maximálně se uvolnit a vychutnávat si hýčkání!

Po domluvě Vám zde zajistí i exkurzi pivovaru s následnou ochutnávkou piva ve  stylové restauraci Šenk u Prokuristy, kde mimo jiné nabízí i mnoho specialit a pochutin nejen k dobrému pivu.

Mimo pivních koupelí Vám pivní lázně Černá Hora nabízí i širokou škálu přísadových koupelí.

Zdroj: http://www.hotel-sladovna.cz

Nabídka pivních procedur

V současné době pro Vás pivní lázně Černá Hora nabízí celkem tři balíčky, které si můžete objednávat buď telefonicky, případně emailem.

Koupel pro milovníky piva

Cena balíčku: 950,-Kč

Příjemný pobyt v pivní lázni se spoustou pivní pěny. Pivní koupel je přínosem pro Vaše tělo i duši. Je to výborná antistresová terapie, kompletně podporuje celkovou obranyschopnost těla.
Navíc si můžete vychutnat celý pětilitrový soudek výborného černohorského nefiltrovaného piva.

Luxusní pivní pohlazení

Cena balíčku: 1.300,-Kč

Relaxační pobyt v pivní lázni, která má ozdravný účinek na pleť a pokožku. Celkově zregeneruje Váš organismus díky minerálům skupiny „B.“ Před pivní lázní přichází na řadu pivní peelingová procedura celého těla, která odstraní z těla odumřelé buňky a otevírá póry na pokožce, do které se pak snáze dostanou sacharidy, proteiny i vitamíny.


Relaxační pivní koupel v perličkové vaně s chromoterapií

Cena balíčku: 690,-Kč

Koupel v pivní lázni, která uvolní svaly, prohřeje klouby a celkově zregeneruje Váš organismus. Pivo je zdrojem vitamínů skupiny „B,“ stopových prvků a minerálů, které výrazně napomáhají regeneraci pokožky. Chmel čistí, zklidňuje a zvláčňuje.


Kontaktní údaje na pivní lázně Černá Hora

Pivní Lázně Černá Hora jsou provozovány v Hotelu Sladovna**** v rámci jeho wellness centra.

Rezervace pivních koupelí

Přesný termín a čas procedury závisí na konkrétní rezervaci. Rezervaci pivních koupelí je možné sjednat telefonicky (wellness centrum či hotelová recepce) nebo emailem.

Pivní Lázně Černá Hora
Hotel Sladovna****
Černá Hora 3/5
679 21 Černá Hora
Otevírací doba:
Pondělí - Čtvrtek 16:00 - 21:00; Pátek 16:00 - 22:00; Sobota 10:00 - 22:00; Neděle 10:00 - 21:00

Pivní lázně v Krkonoších

Luxusní pivní lázně

Pivní lázně.eu na Facebooku

Pivní-lázně.eu

Dotaz na termín

Máte zájem o pivní lázně? Chcete vědět, zda je volný termín a kolik to stojí? Kontaktujte nás na emailu info@pivni-lazne.eu. Využít můžete i náš online formulář.

Copyright © 2009 - 2023 Užívejte pivní lázně | Webové prezentace | Mapa stránek