Přejít na navigaci

Pivní lázně Chodová Planá

Pivní lázně Chodová Planá nabízí návštěvníkům možnost vyzkoušet si tuto originální lázeňskou proceduru pod dohledem zaškoleného zdravotnického personálu. Dne 25.4.2009 byly v Chodové Plané otevřeny největší Pravé pivní lázně na světě. Věříme, že si tuto léčebnou proceduru vyzkoušíte na vlastní kůži a přesvědčíte se o jejím blahodárném účinku.

Lázeňská procedura v Chodové Plané

Chodová Planá nabízí svým návštěvníkům možnost vyzkoušet si jedinečnou lázeňskou proceduru Pravé pivní lázně, které umožňují léčbu kožní, cévní a ischemické choroby. Pivní lázně Chodová Planá kombinují léčebné účinky místní minerální vody Ilsano, piva Chodovar, chmele a pivních kvasinek, jako jediné v Evropě.

Zdroj: http://povodimoravky.cz/content/clanek.aspx?clanekid=17216&lid=1

Pivní lázně Chodová Planá

Vyzkoušejte unikátní pivní lázeň

Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy.

OBJEDNAT

Chodová Planá pro 2 osoby

Luxusní pivní lázně pro dva

Dopřejte si společný zážitek v luxusních pivních lázních, které se nacházejí v nádherných historických sklepeních. Čeká Vás masáž, pravá pivní lázeň ve společné dvojvaně, relaxace na lůžku...

OBJEDNAT


Víkend v pivních lázních

Víkend v Chodovaru

Dopřejte si unikátní relaxační víkend. Čekají Vás pivní lázně, masáže, dobré jídlo a pití a samozřejmě i exkurze do pivovaru. Jedinečný zážitek pro milovníky piva, kde si na své přijdou i jejich drahé polovičky.

OBJEDNAT


Kontaktní údaje na pivní lázně Chodová Planá

Originální lázeňská procedura je provozována v Hotelu U Sládka v areálu Rodinného pivovaru Chodovar.

Hotel U Sládka, Chodovar

Přesný termín a čas lázeňské procedury závisí na konkrétní rezervaci (možnost rezervace vybrané procedury online či telefonicky).

Chodovar spol. s r.o.
Pravé pivní lázně ®
Pivovarská 107
348 13 Chodová Planá
Otevírací doba:
denně od 9:00 do 17:00 hod.

Recenze na pivní lázně Chodová Planá

Dobrý den, informací o pivních lázních je na portálu dost, využila jsem je a navštívila s manželem v povánočním čase lázně v Chodové Plané, protože jsou pro nás nejdostupnější. Dostali jsme to jako dárek od syna k životnímu jubileu a byli jsme velmi spokojeni. Pěkná byla kombinace pivní lázně s vybranou masáží a večeří v retauraci Ve skále. Tento "balíček" se nám moc líbil a doporučujeme ho dál svým známým.

S pozdravem, Naďa H.

Recenze na pobyt v pivovaru Chodovar

Dobrý den, rádi Vám stručně odpovíme a poskytneme informace v souvislosti s návštěvou Vašeho portálu. Váš portál je dobrým zdrojem potřebných informací, vzhledem k tomu, že lokalita Mariánských Lázní je pro naše klienty a pro nás nejvíce dostupná, rádi doporučujeme právě Pivní lázně Chodová Planá u Mariánských Lázní. Klienti jsou velice spokojeni a my též. Těšíme se i nadále na vzájemnou spolupráci.

S přáním hezkého dne, Olga D.


Pivní lázně v Krkonoších

Luxusní pivní lázně

Pivní lázně.eu na Facebooku

Pivní-lázně.eu

Dotaz na termín

Máte zájem o pivní lázně? Chcete vědět, zda je volný termín a kolik to stojí? Kontaktujte nás na emailu info@pivni-lazne.eu. Využít můžete i náš online formulář.

Copyright © 2009 - 2023 Užívejte pivní lázně | Webové prezentace | Mapa stránek