Přejít na navigaci

Pivní lázně Seč u Chrudimi

Pivní koupele v obci Hořelec u Chrudimi jsou provozovány ve spolupráci s pardubickým pivovarem Pernštejn. Právě díky této spolupráci je pro návštěvníky této relaxační procedury (pivní relaxace) připraveno příjemné překvapení v podobě dvanáctistupňového kvasnicového ležáku. Záleží jen na Vás, zda máte chuť si vyzkoušet něco nového a netradičního. Určitě nebudete zklamáni.

Pivní relaxace u Sečské přehrady

Pro všechny milovníky zlatavého pěnivého moku je tu hotová revoluce - pivní relaxace v podobě pivní koupele. Už jste se někdy koupali ve vaně plné piva? Tak právě nyní máte jedinečnou příležitost to vyzkoušet na vlastní kůži, a to dokonce v kraji, který je "tekutému chlebu" přímo zaslíbený.

Výhody popisuje provozní vedoucí slovy: "Dokáže výrazně zlepšit funkce celého těla a jeho obranyschopnost. Představuje naprosto ideální ozdravnou kúru pro pleť i vlasy. Pivní lázeň pročišťuje též krevní oběh a uvolňuje svaly. Příjemně prohřeje klouby i pokožku a uvolní škodlivé látky z kůže. K regeneraci přispívá také celá řada vitamínů B, proteiny, sacharidy, které v sobě mají pivní kvasnice."

Zdroj: http://www.pernstejn.cz/pivni-lazne.htm

Kontaktní údaje na pivní koupele v Seči u Chrudimi

Pivní koupele jsou provozovány v Lázeňském penzionu U Čtyřlístku, který se nachází v obci Hořelec na Chrudimsku. Penzion se nachází v blízkosti vyrovnávací nádrže Sečské přehrady.

Pivní lázně U Čtyřlístku

Přesný termín a čas lázeňské procedury závisí na konkrétní rezervaci (možnost rezervace pivní koupele emailem či telefonicky).

Pivní lázně Seč u Chrudimi
Penzion U Čtyřlístku
Hořelec 1
538 07 Seč

Pivní lázně v Krkonoších

Luxusní pivní lázně

Pivní lázně.eu na Facebooku

Pivní-lázně.eu

Dotaz na termín

Máte zájem o pivní lázně? Chcete vědět, zda je volný termín a kolik to stojí? Kontaktujte nás na emailu info@pivni-lazne.eu. Využít můžete i náš online formulář.

Copyright © 2009 - 2023 Užívejte pivní lázně | Webové prezentace | Mapa stránek