Přejít na navigaci

Pivní lázně Dolní Bousov

Pivní lázně Dolní Bousov

Pivní lázně Dolní Bousov jsou mezi lidmi známé také jako Klášterské pivní lázně. Pivní lázně Bousov jsou doporučovány jako výborná antistresová terapie pro duševní odpočinek i relaxaci. Otevření pivních lázní v Dolním Bousově zajistilo spojení Relax Studia a pivovaru Klášter, který byl založen ve druhé polovině 12. století.

Přijďte si i Vy vyzkoušet místní "pivovanu". Bude Vám připravena pivní koupel o teplotě 37-39°C, jejíž hlavní přísadou je nefiltrované kvasnicové 11° pivo z pivovaru Klášter.

Zdroj: http://www.klasterskepivnilazne.cz/

Klášterské pivní lázně Bousov

To, že jsou pivní lázně vhodným antistresovým prostředkem jsme zmínili již na začátku tohoto profilu. Jaké další účinky pivní koupel přináší? Mezi další výhody patří viditelné účinky při léčbě lupénky, celulitis a akné. Pivní koupel prokazatelně zlepšuje imunitní systém našeho organismu, podporuje regenerační schopnost kůže a z celkového hlediska zklidní dermatické problémy a psychickou disharmonii. Vyšší teplota pivní lázně působí blahodárně na cévní soustavu, srdeční činnost, čímž podporuje lepší aktivitu krevního oběhu, prohřívá pokožku a uvolňuje kožní póry, jimiž se díky mírnému pocení odplavují škodlivé látky z těla.

Pivní lázně Dolní Bousov resp. samotná pivní koupel není vhodná pro osoby s vysokým krevním tlakem, po operaci srdce, těhotné ženy a děti do 12 let.

Kontaktní údaje na pivní lázně Dolní Bousov

Provozovatelem pivních lázní Bousov je Relax Studio paní Marcely Čejkové. Kromě pivní koupele můžete využít i dalších služeb - kosmetika, manikúra, pedikúra, solárium, masáže, solnou saunu a jiné wellness procedury.

Rezervace pivních koupelí

Přesný termín a čas procedury závisí na konkrétní rezervaci. Rezervaci pivních koupelí je možné sjednat telefonicky nebo emailem. Samozřejmostí je osobní rezervace přímo v Relax Studiu.

Pivní lázně Dolní Bousov
Relax Studio
Dlouhá 87
294 04 Dolní Bousov

Pivní lázně v Krkonoších

Luxusní pivní lázně

Pivní lázně.eu na Facebooku

Pivní-lázně.eu

Dotaz na termín

Máte zájem o pivní lázně? Chcete vědět, zda je volný termín a kolik to stojí? Kontaktujte nás na emailu info@pivni-lazne.eu. Využít můžete i náš online formulář.

Copyright © 2009 - 2023 Užívejte pivní lázně | Webové prezentace | Mapa stránek