Přejít na navigaci

Pivní lázně Harrachov

Pivní lázně v Harrachově nabízí svým návštěvníkům možnost vyzkoušet si originální rekondiční lázeňskou terapii v přírodní horské vodě s přísadou světlého a tmavého nefiltrovaného piva a drceného chmele. Neupravovaná horská voda ze 150 let starého pramene obsahuje přírodní látky a plyny, které zvyšují účinky při prohřívání Vašeho těla.

V pivních lázních Harrachov je pro návštěvníky připraveno celkem 6 samostatných van, ve kterých je možné si tuto proceduru vyzkoušet. V případě, že máte zájem o zážitek ve dvou, můžete využít dvou "lovestory" van, které jsou speciálně připravené pro páry. Kapacita pivních lázní Harrachov činí momentálně 20 osob na hodinu.

Pivní lázně Harrachov - rekondiční lázeňská terapie

Pivní lázně Harrachov byly oficiálně spuštěny dne 21.7.2007 u příležitosti konaných pivních slavností. Pivní lázně Harrachov nabízí tuto relaxační terapii v klidném a malebném prostředí. Pivní lázně si mohou jednotlivci vychutnat zcela sami v jednoduché vaně. Pro páry je rovněž připravena dvojvana.

Zdroj: http://www.sklarnaharrachov.cz/lazneinfo.php

Kontaktní údaje na pivní lázně v Harrachově

Pivní lázně jsou provozovány firmou Sklárna a minipivovar Novosad & Syn Harrachov s.r.o. v malebném horském středisku.

Pivní lázně Harrachov

Přesný termín a čas lázeňské procedury závisí na konkrétní rezervaci (možnost rezervace pivní lázně online či telefonicky). Dárkové poukazy na tuto lázeňskou proceduru jsou zasílány na dobírku.

Pivní lázně Harrachov
(firma Sklárna a minipivovar Novosad & Syn Harrachov s.r.o.)
Harrachov 95
512 46 Harrachov
Otevírací doba:
Pondělí - Pátek od 11:00 do 20:00 hod.
Sobota - Neděle od 10:00 do 20:00 hod.

Ubytovací služby

Nejlepší ubytování v Krkonoších za prima ceny. Přesvědčte se sami a najděte si nejvhodnější ubytování, které bude splňovat vaše požadavky - hotely, penziony, apartmány či horské chaty.


Pivní lázně v Krkonoších

Luxusní pivní lázně

Pivní lázně.eu na Facebooku

Pivní-lázně.eu

Dotaz na termín

Máte zájem o pivní lázně? Chcete vědět, zda je volný termín a kolik to stojí? Kontaktujte nás na emailu info@pivni-lazne.eu. Využít můžete i náš online formulář.

Copyright © 2009 - 2023 Užívejte pivní lázně | Webové prezentace | Mapa stránek