Přejít na navigaci

Pivní lázně Hradec Králové

Pivní lázně Hradec Králové

Pivní lázně Hradec Králové nabízí blahodárnou koupel ve zlatavém moku. Lázně se nachází ve Svobodných Dvorech, kde jsou součástí restaurace U Náhona. Zajímavostí těchto pivních lázní je bezesporu fakt, že jsou zde spojeny dvě formy regenerace a relaxace. Pivní lázeň v solné jeskyni dodá vašemu tělu i duši dvojnásobnou dávku pohody a energie, která je tolik potřeba. Doporučená délka pobytu je 40-50 minut. Pivní koupel si může vychutnat jak jednotlivec, tak i páry s možností využití jedné vany. Po dobu koupele je podáváno zdarma kvasnicové 12° pivo. I to je další z důvodů proč vyrazit na pivní koupel do Hradce Králové, nemyslíte?

Zdroj: http://www.unahonu.net/

Pár slov o proceduře

Potvrzené to není, ale my si to myslíme. Většina mužů jistě sní o tom, jaké by to bylo koupat se v pivě. Od vzniku pivních lázní už uběhla poměrně dlouhá doba, a tak to dnes není nic nereálného. Koupele z horké vody, piva, kvasnic, chmele a léčivých bylin jsou nabízeny v různých lokalitách. Pivní lázně zkrášlují, léčí a regenerují zároveň.

Pivní lázně Hradec Králové nabízí novou dimenzy. Poznejte kouzlo, které dokáže s vaším tělem i duší udělat právě pivní koupel ve spojení s pobytem v solné jeskyni. Jendá se o revoluční záležitost, kterou doposud v Čechách nikdo nenabízel. Navštivte restauraci U Náhoda - můžete zde v klidu relaxovat, a to hned v dvojnásobné podobě. Připravili jsme pro vás pobyt v prostředí solné jeskyně s tichou hudbou, magickým světlem solných kamenů, odrážejícím se na krápníkovém stropě spojeném s regenerační pivní koupelí.

Pro zvýšení účinku pivní koupele a umocnění relaxačního zážitku je hostům doporučována sklenice pardubického piva Pernštejn.

Kontaktní údaje na pivní lázně Hradec Králové

Jak již bylo naznačeno výše, pivní lázně Hradec Králové jsou provozovány v restaurace U Náhona ve Svobodných Dvorech. Zmíněnou solnou jeskyni si můžete vychutnat i samostatně. Záleží pouze na vás pro jakou proceduru se nakonec rozhodnete.

Rezervace pivních koupelí

Přesný termín a čas procedury závisí na konkrétní rezervaci. Rezervaci pivních koupelí je možné sjednat telefonicky, emailem nebo s pomocí online kontaktního formuláře. V případě, že máte cestu kolem, je možné vše sjednat i osobně.

Pivní lázně Hradec Králové
Restaurace s penzionem "U NÁHONA"
Dvorská 205
503 11 Hradec Králové - Svobodné Dvory

Pivní lázně v Krkonoších

Luxusní pivní lázně

Pivní lázně.eu na Facebooku

Pivní-lázně.eu

Dotaz na termín

Máte zájem o pivní lázně? Chcete vědět, zda je volný termín a kolik to stojí? Kontaktujte nás na emailu info@pivni-lazne.eu. Využít můžete i náš online formulář.

Copyright © 2009 - 2023 Užívejte pivní lázně | Webové prezentace | Mapa stránek