Přejít na navigaci

Pivní lázně Karlovy Vary

Pivní lázně Karlovy Vary jsou další lokalitou, kde je možné si tuto jedinečnou proceduru vyzkoušet na vlastní kůži. Historie pivní lázně resp. této procedury sahá až do středověku. Již v těchto dobách byly oblíbené zejména pro své omlazující účinky. Regenerační účinek chmelu spolu s kvasnicemi, které obsahují vitamín B, mají blahodárný vliv na lidskou pokožku.

Pivní lázně v Západních Čechách

První pivní lázně Karlovy Vary je možné navštívit od listopadu 2011. Lázně se nacházejí v lázeňském centru na Staré louce nedaleko hotelu Švejk. Kapacita pivní lázní je dostačující pro 20-30 osob denně. Pivní lázně si můžete dopřát v ručně vyráběných dřevěných kádích z dubového dřeva. Samotná pivní koupel je připravována z žateckého chmelu, kvasnic a extraktů z rašeliny. Jedná se o druhé pivní lázně v Západních Čechách. Prvními v této lokalitě byly pivní lázně Chodová Planá.

Zdroj: http://www.infoglobe.cz/karlovy-vary-pivni-lazne

Pivní lázně Karlovy Vary

Pivní lázně Karlovy Vary

Zážitek, který budete chtít zopakovat. To jsou pivní lázně Spa Beerland Karlovy Vary s neomezenou konzumací piva. Nabídka pro 1 až 4 osoby.

OBJEDNAT


Kontaktní údaje na pivní lázně v Karlových Varech

První Pivní Lázně Karlovy Vary leží v samotném historickém centru, na levém břehu řeky Teplé, přímo vedle restaurace u Švejka. Přibližně 360 metrů od Hotelu Pupp.

Dárkové poukazy na pivní lázně

Rezervaci pivních lázní je možné provést buď online pomocí webového formuláře, emailem či telefonicky. K dispozici jsou rovněž dárkové vouchery pro 1-2 osoby.

První Pivní Lázně Karlovy Vary
Stará Louka 8
360 01 Karlovy Vary
Otevřeno denně od 10:00 do 19:00 hod.

Luxusní pivní lázně

Pivní lázně.eu na Facebooku

Pivní-lázně.eu

Dotaz na termín

Máte zájem o pivní lázně? Chcete vědět, zda je volný termín a kolik to stojí? Kontaktujte nás na emailu info@pivni-lazne.eu. Využít můžete i náš online formulář.

Copyright © 2009 - 2023 Užívejte pivní lázně | Webové prezentace | Mapa stránek