Přejít na navigaci

Pivní lázně Kutná Hora

Pivní lázně Kutná Hora

Pivní lázně Kutná Hora si můžete vychutnat ve starých cihlových klenbách hotelu U Kata. I v této lokalitě mají lázně a pivo velkou tradici, na kterou chtějí navázat právě pivní lázně Kutná Hora hotelu U Kata. Dopřejte si balzám na tělo i duši. Podpořte svůj imunitní systém. V místních lázních budete vítání s otevřenou náručí. Již z prvních reakcí zákazníků je vidět, že se poskytovatelé vydali tou správnou cestou. Jistě si tak brzy získají oblibu v celé Kutné Hoře a blízkém okolí.

Foto + zdroj: http://www.ukata.cz/

Průběh pivní procedury

Jak již bylo uvedeno na začátku, pivní lázně si návštěvníci vychutnávají v příjemném prostředí ve starých cihlových klenbách v hotelu U Kata. Zde jsou umístěny pivní vany, do kterých je napouštěna voda o teplotě cca 35°C. Aby se jednalo o pivní lázeň, tak zde něco chybí, že? Nebojte, tato voda se následně obohacuje o další přísady, ze kterých se vaří pivo. Do takto připravené pivní lázně si už ulehá návštěvník, který si tak plně může vychutnávat účinky minerálů a živých kultur, které jsou obsaženy v pivě.

Co tato pivní koupel přináší pro vaše tělo? Hork lázeň prohřeje vaši pokožku a tím uvolní póry kůže, díky čemuž se z těla odstraňují škodlivé látky. Důležitou roli hrají i pivní kvastnice, které dodávají pokožce cenné látky jako např. vitamíny B, proteiny, sacharidy...tedy látky, které přispívají k celkovému zvláčnění a regeneraci pokožky.

Samotná pivní lázně trvá cca dvacet minut. Poté je pro návštěvníky připraven suchý zábal a relaxace na lůžku v délce 25-30 minut. Zde se vaše tělo uvolní a vypotí. Relaxace probíhá při tlumeném osvětlení na pozadí s příjemnou relaxační hudbou. Nastává fáze uklidnění organizmu. Na samotný závěr procedury je již nachystáno vynikající nepasterizované pivo z nedalekého Kácova, které si mohou hosté sami načepovat.

Kontaktní údaje na pivní lázně Kutná Hora

Pivní lázně Kutná Hora jsou provozovány v hotelu U Kata. Pro návštěvníky je připravena celá řada další wellness procedur, takže kromě pivních lázní si můžete vychutnat např. privátní whirpool, privátní sauny, masáže a další speciální procedury (např. suchá uhličitá koupel).

Rezervace pivních koupelí

Přesný termín a čas procedury závisí na konkrétní rezervaci. Rezervaci pivních koupelí je možné sjednat telefonicky, emailem nebo s pomocí online kontaktního formuláře. Pro místní je samozřejmá i rezervace formou osobní návštěvy.

Pivní lázně Kutná Hora
Hotel U Kata
Uhelná 596
284 01 Kutná Hora

Pivní lázně v Krkonoších

Luxusní pivní lázně

Pivní lázně.eu na Facebooku

Pivní-lázně.eu

Dotaz na termín

Máte zájem o pivní lázně? Chcete vědět, zda je volný termín a kolik to stojí? Kontaktujte nás na emailu info@pivni-lazne.eu. Využít můžete i náš online formulář.

Copyright © 2009 - 2023 Užívejte pivní lázně | Webové prezentace | Mapa stránek