Přejít na navigaci

Pivní lázně Luční bouda

Pivní lázně Luční bouda

Pivní lázně Luční bouda jsou návštěvníkům k dispozici od května 2013. Jedná se tedy o jedny z nejnovějších pivních lázní v naší republice a to na velmi atraktivním místě. Krkonoše jsou krásné sami o sobě. Hotel Luční bouda ale přináší další možnosti, jak si užít volné chvíle na horách. Místní pivní lázně jsou raritou tím, že jsou provozovány v nejvýše položeném hotelu (pivovaru) ve střední Evropě. Hotel Luční bouda leží v nadmořské výšce 1410m n.m. se řadí mezi další nově otevřené lokality.

Samotná pivní procedura je složena z tradičních "částí". Vše začíná koupelí v pivní lázni, jejíž hlavní složkou je pramenitá voda z toku Labe obohacená o živé kultury pivovarských kvasnic a směs drcených bylin. Po koupeli následuje relaxace na lůžku v zábalu, při které se organismus harmonizuje. Samozřejmostí je i pivní režim - během procedury je vám k dispozici vychlazené pivo z místního pivovaru.

Atmosféru pivní koupele dokresluje vůně čerstvě uvařeného piva z místního pivovaru. Doporučená doba pivní lázně je přibližně 20 minut.

Zdroj: http://www.lucnibouda.cz

Užijte si pivní lázně v Krkonoších

Krkonoše jsou lákadlem jak v letním, tak i zimním období. Hotel Luční bouda se snaží uspokojit náročné návštěvníky skvělou nabídkou relaxačních procedur, v jejichž čele "stojí" oblíbené pivní lázně. Užijte si nádherné chvíle plné romantiky, odpočinku a pohodlí. To vše v příjemném horském prostředí.

Ceník pivní procedury

Cena pivní lázně činí v současné době 1.800,- Kč. Cena je platná pro dvě osoby, doba trvání celé procedury je 70 minut.

Kontaktní údaje na pivní lázně Luční bouda

Provozovatelem pivních lázní je společnost AEZZ a.s. Samotné pivní lázně jsou umístěné v hotelu Luční bouda, který je zároveň i pivovarem a nabízí kromě ubytování i další wellness procedury či originální zážitky (čtyřkolky, kiting, mushing atp.).

Rezervace pivních koupelí

Přesný termín a čas procedury závisí na konkrétní rezervaci. Rezervaci pivních koupelí je možné sjednat telefonicky, emailem či s pomocí online formuláře.

Pivní lázně Luční bouda
Hotel Luční bouda
Pec pod Sněžkou 203
542 21 Pec pod Sněžkou
GPS: 50°44'04.29"N;15°41'47.86"E

Pivní lázně v Krkonoších

Luxusní pivní lázně

Pivní lázně.eu na Facebooku

Pivní-lázně.eu

Dotaz na termín

Máte zájem o pivní lázně? Chcete vědět, zda je volný termín a kolik to stojí? Kontaktujte nás na emailu info@pivni-lazne.eu. Využít můžete i náš online formulář.

Copyright © 2009 - 2023 Užívejte pivní lázně | Webové prezentace | Mapa stránek