Přejít na navigaci

Pivní lázně Malá Morávka BBB

Pivní lázně Malá Morávka

Procedura pivních lázní je nyní dostupná i obyvatelům v Jeseníkách. Horský wellness hotel BRANS nabízí pivní lázně Malá Morávka BBB, které jsou jedinečné i v tom směru, že v rámci procedury je zákazníkům nabízena i finská sauna. Nyní ještě zpět k samotné lokalitě. Malá Morávka a její přilehlá část Karlov pod Pradědem se řadí k nejvyhledávanějším rekreačním obcím v Jeseníkách. Pro návštěvníky jsou připraveny prakticky neomezené možnosti aktivit ať už v letním, nebo zimním období. Horský hotel BRANS je umístěn pod vrcholem Kopřivná (1019m), který je zároveň nejvyšším bodem v okolí Malé Morávky.

Pivní lázně v hotelu BRANS (Jeseníky)

Využijte jedinečné nabídky a naplánujete si jedno či vícedenní pobyt v nádherném prostředí v Jeseníkách. Horský hotel BRANS je vám plně k dispozici včetně nabídky pivní lázně pro jednu až dvě osoby.

Pivní lázně Malá Morávka resp. Pivní lázně BBB jsou chráněnou značkou. Procedura je v takovém případě vždy složena ze samotné pivní koupele a následného odpočinku na slámovém loži. To je základ, který je vždy dodržován. Možné doplňkové služby - masáže, sauny atp. jsou možné a záleží na konkrétním provozovateli jak chce být originální a atraktivní pro zákazníky. Pivní lázně BBB garantují zaručenou kvalitu jednotlivých přísad a správné pořadí jejich přidávání do pivní koupele. Pivní lázně Malá Morávka rozšířili základní balíček koupelí i o další prvky jako jsou koupele v bazénu a návštěvy finské sauny. Kompletní balíček je pak doplněn pivní lázní (doba koupele v pivní lázni je 20 minut) a odpočinek na slámovém loži (relaxace a odpočinek v délce 30-45 minut).

Zdroj: http://www.brans.cz/

Aktuální ceny pivních koupelí

V nabídce jsou procedury pro jednotlivce i páry.

  • Pivní lázně - 2 osoby ... 1.600,- Kč ... 1x pivní káď ... 1,5 hodiny / 2 osoby
  • Pivní lázně - 1 osoba ... 1.200,- Kč ... 1x pivní káď ... 1,5 hodiny / 1 osoba

Změna cen vyhrazena v závislosti na finální nabídce poskytovatele.

Kontaktní údaje na pivní lázně Malá Morávka

Provozovatelem pivních lázní Malá Morávka je Horský hotel Brans, s.r.o. Hotel BRANS nabízí ubytovací kapacitu až pro 96 hostů. K dispozici je 67 lůžek a 26 přistýlek. Uvedené ubytovací kapacity jsou zajištěny v rámci 26 pokojů. Pro návštěvníky je připravena možnost vybrat si dvoulůžkové až čtyřlůžkové apartmány s možností přistýlky, křesílkem, trezorem a dalším standardním vybavením pokoje odpovídajícím více než 3hvězdičkové úrovni.

Rezervace pivních koupelí

Přesný termín a čas procedury závisí na konkrétní rezervaci. Rezervaci pivních lázní je možné sjednat emailem, telefonicky nebo osobně na recepci.

Pivní lázně Malá Morávka BBB
Horský hotel Brans, s.r.o.
Malá Morávka 215
793 36 Malá Morávka
GPS: N 50 02.124 E 017 18.452

Pivní lázně v Krkonoších

Luxusní pivní lázně

Pivní lázně.eu na Facebooku

Pivní-lázně.eu

Dotaz na termín

Máte zájem o pivní lázně? Chcete vědět, zda je volný termín a kolik to stojí? Kontaktujte nás na emailu info@pivni-lazne.eu. Využít můžete i náš online formulář.

Copyright © 2009 - 2023 Užívejte pivní lázně | Webové prezentace | Mapa stránek