Přejít na navigaci

Pivní lázně Olomouc

Olomoucké pivní lázně vznikly v prostředí Svatováclavského minipivovaru na podzim roku 2010. Majitelé pivovaru by rádi nabídli svým zákazníkům nejen požitek z této oblíbené relaxační procedury, ale také dobře vychlazené svatováclavské pivo (mezi nejznámější místní piva patří Vašek, Svatováclavská 12°, Černé pivo pana Bruna 13° či Višňové pivo 13°), které by si mohli zákazníci vychutnat během koupele v dřevěných vanách plných pivní pěny.

Svatováclavská pivní koupel v dřevěné vaně

Svatováclavská pivní koupel, která je pro Vás připravena ve sklepních prostorách pivovaru ve stylových dřevěných vanách, má mnoho uvolňujících a blahodárných účinků na Vaše tělo i duši. Kromě jiných esenciálních živin je dále připravována i z pravého černého piva, které je obohacené o pivní kvasnice. Celá koupel je provoněna chmelovou vůní, která rozvíjí Vaše smyslné představy...

Pivní lázeň je nabízena formou balíčku, který mimo jiné zahrnuje koupel v pivní lázni, dvě piva Vašek 10°, relaxaci v solné sauně aj. Přesný popis balíčku uvádí provozovatel na svých stránkách.

Zdroj: http://pivni.info/news/6826-pivo-po-olomoucku-moritz-v-timesech-i-vasek-z-golema.html

Pivní lázně Olomouc pro dva

Pivní lázně v moderním prostředí 1.900,- Kč

Skvělý relaxační zážitek, který zahrnuje whirpool, finskou a parní saunu s relaxací, originální pivní lázeň v kádi pro dvě osoby včetně volné konzumace piva během lázně...

OBJEDNAT


Kontaktní údaje na pivní lázně v Olomouci

Pivní lázně jsou provozovány firmou Svatováclavské pivní lázně s.r.o. v prostředí místního minipivovaru.

Svatováclavské pivní lázně

Objednávky a rezervace je možné realizovat buď telefonicky, nebo pomocí emailové komunikace. Pokud by Vám nevyhovovala otevírací doba, je možné se domluvit individuálně. V takovém případě je třeba kontaktovat provozovatele včas pomocí telefonu.

Svatováclavský pivovar s.r.o.
(firma Svatováclavské pivní lázně s.r.o.)
Mariánská 4
779 00 Olomouc
Otevírací doba:
denně od 14:00 do 22:00 hod.

Luxusní pivní lázně

Pivní lázně.eu na Facebooku

Pivní-lázně.eu

Dotaz na termín

Máte zájem o pivní lázně? Chcete vědět, zda je volný termín a kolik to stojí? Kontaktujte nás na emailu info@pivni-lazne.eu. Využít můžete i náš online formulář.

Copyright © 2009 - 2023 Užívejte pivní lázně | Webové prezentace | Mapa stránek