Přejít na navigaci

Pivní lázně Pardubice

Pivní lázně Pardubice

Salon Astorie je prvním provozovatelem pivních lázní v krajském městě. Pivní lázně Pardubice byly otevřeny v květnu roku 2011. Partnerem pivních lázní je pardubický pivovar Pernštejn, který má v tomto směru zkušenosti i v dalších lokalitách - Seč u Chrudimi a Hradec Králové. Salon se nachází v centru Pardubic a kromě pivních koupelí nabízí i další wellness procedury - tibetské lázně, konopné lázně, saunování atp.

Co je pro vás připraveno? Pivní koupel si vychutnáte v lázni s živými kulturami, ze kterých se vaří pivo (jedná se zejména o pivovarské kvasnice, chmel, mláto) a speciální produkty přírodní pivní kosmetiky (olej, sůl a pěna), které blahodárně působí na pokožku.

Zdroj: http://www.iipardubice.cz/

Pivní lázně Astorie

V salonu Astorie o vás bude vždy pečlivě postaráno. 100% relaxaci při pivní lázni zajistí teplota koupele okolo 35 stupňů Celsia, navíc doplněná o aromaterapeutické vůně pivní kosmetiky. Samotná procedura je realizována ve stylových dubových kádích. Při pivní lázni si můžete sami čepovat pivo z pivovaru Pernštejn. Pivní lázeň Pardubice trvá přibližně 30 minut. Následně je pro vás připravena 30ti minutová relaxace. K dispozici jsou dvě dubové kádě vedle sebe, mezi kterými je umístěna pivní pípa.

Záleží jen na vás, zda si pivní lázeň vychutnáte sám(a), s partnerem (partnerkou) či s přáteli.

Kontaktní údaje na pivní lázně Pardubice

Provozovatelem pivních lázní Pardubice je salon Spa & Wellness Astorie paní Radky Chudomelové. Kromě pivní lázně si můžete vychutnat i další procedury jako např. masáže, tibetské lázně, kosmetické procedury, konopné lázně, saunu či tzv. Slim studio (kryolipolýza).

Rezervace pivních koupelí

Přesný termín a čas procedury závisí na konkrétní rezervaci. Rezervaci pivních koupelí je možné sjednat telefonicky, emailem nebo s pomocí online objednávkového formuláře. Samozřejmostí je osobní rezervace přímo v salonu Astorie.

Pivní lázně Pardubice
Salon Spa & Wellness Astorie
Na Okrouhlíku 1245
530 02 Pardubice

Pivní lázně v Krkonoších

Luxusní pivní lázně

Pivní lázně.eu na Facebooku

Pivní-lázně.eu

Dotaz na termín

Máte zájem o pivní lázně? Chcete vědět, zda je volný termín a kolik to stojí? Kontaktujte nás na emailu info@pivni-lazne.eu. Využít můžete i náš online formulář.

Copyright © 2009 - 2023 Užívejte pivní lázně | Webové prezentace | Mapa stránek