Přejít na navigaci

Pivní lázně Plzeň

Pivní lázně Plzeň byly otevřeny na začátku druhé poloviny roku 2012. Za realizací stojí minipivovar Purkmistr, který pivní lázně "usadil" do sklepů hotelu, který vznikl z bývalého selského stavení. V Plzni tak vznikly druhé největší pivní lázně na západě Čech (největší jsou stále pivní lázně v Chodové Plané).

Pivní lázeňská procedura

Máte-li zájem o pivní koupel v Plzni, můžete využít buď jednu ze čtyřech van, případně jedné dvojvanu. Jedná se o dřevěné vany, které jsou vyrobeny z ušlechtilého dřeva modřínu. Celková kapacita tak činí 6 osob. Do interiérů byly použity výhradně přírodní a tedy hypoalergenní materiály, jako např. kámen a pečlivě vybírané a opracované dřevo.

Pivní vany jsou plněny speciální pivní koupelovou lázní, která se skládá ze speciální várky piva plzeňského typu a dalších ingrediencí, jejíž teplota na počátku pivní koupele je nastavena na 35 °C.

Zdroj: http://www.denik.cz/plzensky-kraj/plzen-bude-mit-pivni-lazne-20120820-snlp.html

Pivní lázně Plzeň

Pivní lázně Plzeň 1 osoba

Originální pivní lázeň pro jednu osobu v dřevěné pivní kádi včetně volné konzumace piva během lázně a následné relaxace na lůžku.

OBJEDNAT

Pivní koupel pro dva

Pivní koupel pro 2 osoby

Pivní lázeň pro dvě osoby v příjemném prostředí plzeňského pivovaru Purkmistr včetně poukazu na konzumaci v pivovarské restauraci v hodnotě 350,- Kč na osobu.

OBJEDNAT

Noc v pivních lázních

Víkend v pivních lázních Plzeň (1 noc)

Pivní víkend přímo ve světové metropoli piva - v Plzni. Dopřejte si pravou pivní koupel a luxusní ubytování přímo v pivovaru v Plzni. Ubytování ve čtyřhvězdičkovém pokoji se snídaní na 1 noc pro 2 osoby.

OBJEDNAT

Pivní víkend v Plzni

Víkend s vařením piva v Plzni

Zajímá Vás, jak se vaří pivo? Chcete zjistit tajemství pana sládka? Přijeďte na víkend do Plzně a jeden den se osobně zúčastníte vaření piva. Zároveň na Vás čeká luxusní ubytování v čtyřhvězdičkovém hotelu.

OBJEDNAT

Kontaktní údaje na pivní lázně Plzeň

Provozovatelem pivních lázní Plzeň je Pilsen Beer Spa & Wellness Hotel Purkmistr ****, který kromě pivních koupelí nabízí pro své návštěvníky i další wellness procedury, saunu, whirlpool, parní lázeň či infrakabinu (saunování v infračervené kabině). Veškeré relaxační a wellness prostory resp. design interiérů jsou vybaveny relaxačními doplňky tak, aby se zde návštěvníci cítili maximálně příjemně a uvolněn.

Rezervace pivních koupelí

Rezervace pivních koupelí je možná telefonicky, emailem či přes online formulář.

Pivní lázně Plzeň
Pilsen Beer Spa & Wellness Hotel Purkmistr ****
Selská náves 21/2
326 00 Plzeň - Černice
Otevírací doba: denně 10:00 - 22:00 (nebo dle domluvy)

Pivní lázně v Krkonoších

Luxusní pivní lázně

Pivní lázně.eu na Facebooku

Pivní-lázně.eu

Dotaz na termín

Máte zájem o pivní lázně? Chcete vědět, zda je volný termín a kolik to stojí? Kontaktujte nás na emailu info@pivni-lazne.eu. Využít můžete i náš online formulář.

Copyright © 2009 - 2023 Užívejte pivní lázně | Webové prezentace | Mapa stránek