Přejít na navigaci

Pivní lázně Poděbrady Iris

Pivní lázně Poděbrady

Pivní lázně Poděbrady jsou nabízeny v rámci regeneračního centra Iris. Jedná se o pivní koupel v dřevěné kádi, jejíž hlavní přísadou jsou pivní kvasnice. Partnerem pivních lázní Poděbrady je pivovar Nymburk. Proto není překvapením, že v průběhu procedury máte možnost si vychutnávat Postřižinské kvasnicové pivo. Ostatně celé pivní lázně jsou vedeny v duchu Hrabalových Postřižin.

Průběh pivní koupele

Pokud bychom se podívali na průběh samotné procedury, tak jak je v pivních lázních Poděbrady nabízena zákazníkům, jednalo by se o následující (pro doplnění se jedná o přibližně hodinovou proceduru):

  • Pivní koupel v dřevěné kádi (koupel v pivních kvasnicích)
  • Popíjení Postřižinského kvasnicového piva
  • Krátká relaxační masáž (šíje nebo chodidel)
  • Závěrečná relaxace na lůžku

Zdroj: http://www.rc-iris.cz/

Pivní koupele

Pivní lázně Poděbrady si může užít jak jednotlivec (1 osoba v 1 dřevěné kádi), tak i páry. V případě dvou osob je na výběru buď možnost jedné kádě pro dvě osoby, nebo dvou kádí pro dvě osoby. Dle toho se odvíjí i cena za daný balíček pivních koupelí.

Kontaktní údaje na pivní lázně Poděbrady

Provozovatelem pivních lázní Poděbrady je regenerační centrum Iris, které se nachází v 1. patře obchodní pasáže Archa přímo na lázeňské kolonádě. Otevřeno je každý den v týdnu kromě neděle. Neděle a svátky je možné rezervovat po předchozí telefonické domluvě na objednání.

Rezervace pivních koupelí

Přesný termín a čas procedury závisí na konkrétní rezervaci. Rezervaci pivních koupelí je možné sjednat telefonicky nebo emailem (případně osobně).

Pivní lázně Poděbrady
Regenerační centrum Iris
T. G. Masaryka 1412
290 01 Poděbrady
Otevírací doba:
Pondělí – Pátek: 9:00 – 18:00
Sobota: 9:00 – 15:00

Pivní lázně v Krkonoších

Luxusní pivní lázně

Pivní lázně.eu na Facebooku

Pivní-lázně.eu

Dotaz na termín

Máte zájem o pivní lázně? Chcete vědět, zda je volný termín a kolik to stojí? Kontaktujte nás na emailu info@pivni-lazne.eu. Využít můžete i náš online formulář.

Copyright © 2009 - 2023 Užívejte pivní lázně | Webové prezentace | Mapa stránek