Přejít na navigaci

Pivní lázně Praha, Žitná ul.

PIVNÍ LÁZNĚ PRAHA - SPA BEER LAND PRAGUE® jsou situovány v centru Prahy, konkrétně v Žitné ulici nedaleko Karlova náměstí (pouhých 150 metrů) a přibližně 400 metrů od Václavského náměstí. K dispozici jsou pro vás dvě místnosti (prostory), které lze v případě zájmu využít i společně. Předně je to tzv. Beer Spa, kde je poskytována samotná pivní koupel a to s kapacitou 1-4 osoby. Druhou místností je Beer Landu, ve které si můžete dopřát další relaxační procedury v podobě originální chmelové sauny či zchlazovacího dubového vědra. V tomto případě je kapacita 1-6 osob. Pokud si tedy objednáte obě místnosti, budou vám k dispozici prostory pro skupinu 1-10 osob. Ideální pro rodinné či firemní akce (kapacita je udávána pro jednu hodinu).

Pivní obchod s kosmetikou a suvenýry

Pivní lázně v Žitné ulici jsou plně oddány tomuto lahodnému moku. Kromě samotných procedur je pro vás připravený i pivní obchod, ve kterém si můžete zakoupit opravdu jedinečné produkty. Základem nabídky pivního obchodu je vlastní řada Spa Beer Land® kosmetiky. Sortiment pak doplňuje pivotéka, ve které naleznete téměř 40 druhů piva. Z další nabídky to jsou originální pivní suvenýry a dárky, či mikropivovary. Dominantou pivního obchodu je třísetlitrový sud, který je osazen originálními mosaznými pípami, ze kterých si můžete při své návštěvě natočit pivo sami.

Zdroj: http://www.pivnilaznespabeerland.cz/

Beer Spa

Originální pivní lázeň

V prostřední Beer Spa si můžete dopřát originální pivní koupel s neomezenou možností konzumace světlého či tmavého piva Krušovice. Následuje odpočinek na lůžku a možnost degustace domácího pivního chleba. Kapacita 1-4 osoby.

Beer Land

Maximální pivní relaxace

Pokud nechcete zůstat pouze u pivní koupele, pak si můžete dopřát relaxaci v Beer Landu, kde je pro vás kromě originální pivní lázně připravena i chmelová sauna či zchlazovací dubová vědra. Kapacita 1-6 osob.


Kontaktní údaje na pivní lázně v Praze, Žitná ulice

Pivní lázně jsou provozovány společností PIVNÍ LÁZNĚ PRAHA, s.r.o. a naleznete je v centru Prahy.

PIVNÍ LÁZNĚ SPA BEER LAND

Vždy doporučujeme provést včasnou rezervaci a to buď s pomocí příslušných kontaktních údajů, nebo skrze online rezervační systém na stránkách provozovatele pivních lázní.

PIVNÍ LÁZNĚ PRAHA - SPA BEER LAND PRAGUE®
(firma PIVNÍ LÁZNĚ PRAHA, s.r.o.
Žitná 658 / 9
110 00 Praha 1 (u Karlova náměstí)
Otevírací doba:
denně od 10:00 do 22:00 hod.

Luxusní pivní lázně

Pivní lázně.eu na Facebooku

Pivní-lázně.eu

Dotaz na termín

Máte zájem o pivní lázně? Chcete vědět, zda je volný termín a kolik to stojí? Kontaktujte nás na emailu info@pivni-lazne.eu. Využít můžete i náš online formulář.

Copyright © 2009 - 2023 Užívejte pivní lázně | Webové prezentace | Mapa stránek