Přejít na navigaci

Pivní lázně Praha

Pivní lázně BBB se řadí mezi jedny z nejnovějších pivních lázní, které byly otevřeny v České republice. Pivní lázně se nachází v historickém centru Prahy. Krásy Starého Města spolu s touto netradiční procedurou tak přináší návštěvníkům příjemné chvilky plné romantiky a relaxace. Pivní lázně v Praze kombinují dvě starobylé, světově uznávané a oceňované české tradice: pivovarnictví a lázeňství.

Pivní lázně Praha - originální pivní lázeň

Pivní lázně Praha nabízí spojení Pivní lázně Bier.Bottich.Bad® spolu s relaxací na ovesném loži ve formě originální chráněné procedury. Účinek pivní koupele, který by nebyl v případě čistě sedací koupele zcela optimální se zvýšuje díky speciální vířivce a výměníku tepla, který zabraňuje vychladnutí pivní lázně.

Po samotné pivní lázni následuje relaxace v délce cca 25-30 minut na lůžku z ovesné slámy, kde se tělo vypotí a uvolní. Pivní lázně Praha nabízí návštěvníkům buď variantu pro jednu osobu (1 káď) či pro dvě osoby (1 káď).

Zdroj: http://cz.prague-stay.com/lifestyle/clanek/502-pivni-lazne-zoto/

Pivní lázně v centru Prahy

Pivní lázně Praha 2.500,- Kč

Pivní lázně Praha jsou netradičním zážitkem, který stojí za to vyzkoušet. Užijte si originální pivní lázeň spolu s relaxací na lůžku s ovesnou slámou. To vše v historickém centru Prahy.

OBJEDNAT

Pivní lázně Praha BBB

Pivní lázně Praha pro dva

V nádherné lokalitě historického centra Prahy si obdarovaná dvojice užije pivní lázeň ve společné pivní kádi pro dvě osoby. Po pivní lázni následuje příjemná relaxace na lůžku z ovesné slámy.

OBJEDNAT


Kontaktní údaje na pivní lázně v Praze

Pivní lázně jsou provozovány společností Beer Wellness s.r.o. v samotném centru Prahy.

Pivní lázně BBB Praha

Přesný termín a čas lázeňské procedury závisí na konkrétní rezervaci (možnost rezervace pivní lázně online či telefonicky).

Pivní lázně BBB
(firma Beer Wellness s.r.o.)
Masná 5
110 00 Praha 1 – Staré město
Otevírací doba:
denně od 10:00 do 22:00 hod.

Luxusní pivní lázně

Pivní lázně.eu na Facebooku

Pivní-lázně.eu

Dotaz na termín

Máte zájem o pivní lázně? Chcete vědět, zda je volný termín a kolik to stojí? Kontaktujte nás na emailu info@pivni-lazne.eu. Využít můžete i náš online formulář.

Copyright © 2009 - 2023 Užívejte pivní lázně | Webové prezentace | Mapa stránek