Přejít na navigaci

Pivní lázně pro dva

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro Vaši partnerku či partnera? Sháníte vhodný dárek pro novomanžele, který by byl originální? Blíží se výročí, které byste rádi prožili se svým nejbližším?

Máme pro Vás skvělý tip na dárek, který se bude hodit ke všem výše zmíněným příležitostem. Pivní lázně pro dva! Uvidíte, že svého výběru nebudete litovat a rádi si tuto proceduru vychutnáte i v budoucnu, ať už sami, nebo opět ve společnosti svého partnera/partnerky. Zajímavé jsou rovněž balíčky, které zajišťují víkendový pobyt v pivních lázních.

Jaké lokality jsou v nabídce?

Prakticky každá z lokalit, které jsou prezentovány na našem portálu Pivni-lazne.eu má ve své nabídce i speciální balíček pivních lázní pro dva. Pokud bychom měli některé z nich vyzdvihnout, pak by se jednalo o Chodovou Planou, Bahenec či Ostravu.

Pobyt v pivních lázních

Chodová Planá pro dvě osoby

Čeká Vás masáž, pravá pivní lázeň ve společné dvojvaně, relaxace na lůžku a na závěr gurmánský zážitek pro oba v pivovarské restauraci.

Pivní lázně pro dva

Písek u Jablunkova (Bahenec)

Balíček BBB - ponořit se do pivní lázně a moci si jen tak mimochodem načepovat pivo je vítanou změnou a neobyčejným zážitkem.

Rožnovské pivní koupele

Pivní lázně Rožnov pro dva

Nejprve Vás čeká zahřátí a uvolnění v aromatické parní bylinné sauně. Během saunování na Vás působí relaxační účinek máty, meduňky či šalvěje.

Pivní lázně Praha pro dva

Dárek pro dva, Praha

Lázeňská procedura Pivní lázně Praha BBB je výborná antistresová terapie vhodná pro duševní odpočinek a relaxaci.


Pivní lázně v Krkonoších

Luxusní pivní lázně

Pivní lázně.eu na Facebooku

Pivní-lázně.eu

Dotaz na termín

Máte zájem o pivní lázně? Chcete vědět, zda je volný termín a kolik to stojí? Kontaktujte nás na emailu info@pivni-lazne.eu. Využít můžete i náš online formulář.

Copyright © 2009 - 2023 Užívejte pivní lázně | Webové prezentace | Mapa stránek