Přejít na navigaci

Pivní lázně sleva (akce na pivní lázně)

Ve spolupráci s našimi partnery (provozovatelé pivních lázní) bychom vám rádi na tomto místě přinášeli aktuální informace o výhodných cenách procedur. Jednalo by se tedy o akce na pivní lázně, sleva na pivní lázně, zkrátka o tipy na výhodné balíčky pivních lázní v jednotlivých lokalitách, kde se tato procedura nabízí (Chodová Planá, Bahenec, Tábor, Praha, Ostrava, Rožnov atd.).

Akce, slevy - platnost informací

Ačkoliv je v našem zájmu, aby se zde objevovaly pouze aktuální a platné informace o slevách a akcích, nemůže vám stoprocentě naručit platnost zde uvedených cen. Finální cenu vždy určuje provozovatel daných pivních lázní, na jehož stránkách se i provádí případná objednávka.

Pivní lázně Bahenec - SLEVA na balíček POHODA

Pivní lázně v Bahenci nabízí SLEVU 29% na balíček POHODA, který je určený pro dvě osoby. Jedná se o poukaz na třídenní pobyt (mimo víkend - rozmezí pondělí až pátek). V balíčku je zahrnuto: ubytování 2 noci, polopenze, Originální pivní lázeň BBB, Originální slámová lázeň BBB, sauna a vnitřní bazén, župany na pokoji a uvítací drink u večeře.

Další slevy jsou poskytovány na výhodné seniorské balíčky. Pro více informací nás kontaktujte.

Pivní lázně Bahenec jsou provozovány ve Wellness Hotelu Bahenec (finální cenu balíčku určuje provozovatel, zde uvedené slevy a ceny jsou pouze orientační na základě námi zjištěných údajů).

Pivní lázně Malá Morávka - SLEVA na balíček RELAX

Pivní lázně v Malé Morávce nabízí SLEVU 23% na balíček RELAX (sleva je platná pouze pro balíček určený pro dvě osoby). Jedná se o poukaz na třídenní pobyt v tříhvězdičkovém certifikovaném horském hotelu. V balíčku je zahrnuto: ubytování 2 noci, polopenze (snídaně formou bufetu, večeře s obsluhou) a Originální pivní lázeň BBB (30 minut rozehřátí v sauně a vířivce, 20 minut pivní lázeň, 30 minut relaxace ve slámové lóži). Pro více informací nás kontaktujte.

Pivní lázně Malá Morávka jsou provozovány v horské Hotelu Brans (finální cenu balíčku určuje provozovatel, zde uvedené slevy a ceny jsou pouze orientační na základě námi zjištěných údajů).


Pivní lázně v Krkonoších

Luxusní pivní lázně

Pivní lázně.eu na Facebooku

Pivní-lázně.eu

Dotaz na termín

Máte zájem o pivní lázně? Chcete vědět, zda je volný termín a kolik to stojí? Kontaktujte nás na emailu info@pivni-lazne.eu. Využít můžete i náš online formulář.

Copyright © 2009 - 2023 Užívejte pivní lázně | Webové prezentace | Mapa stránek