Přejít na navigaci

Pivní lázně Štramberk

Trúba a Štramberské uši - dvě hlavní atrakce města Štramberk na Novojičínsku. Na konci roku 2010 k nim přibila i další turistická atrakce v podobě Lašských pivních kúpelí. Návštěvníci mohou po 155 letech opět navštívit místní lázně. Původní klimatické lázně fungovaly na principu léčby ovčí syrovátkou, bylinnou lázní a sázením baněk. Nynější Lašské kúpele přistoupily k nové formě v podobě pivních lázní - hlavní náplní je tak místní pivo Štramberský trubač.

Lašské pivní kúpele

Pivní lázně Štramberk jsou známé rovněž pod označením Lašské pivní kúpele. Světlo světa spatřily v roce 2010, kdy byly oficiálně otevřeny na štramberském náměstí č.7, kde jsou vkomponované do ubytovacího a relaxačního komplexu společně s hotelem Štramberk a solnými jeskyněmi. Cílem projektu bylo a je navázat na místní lázeňskou tradici.

Lašské kúpele si můžete vychutnat v nádherných historických prostorách, které umocní Váš zážitek ze samotné pivní koupele. Dopřejte si výjimečnou proceduru, která Vám dodá energii jak v zimním, tak i letním období.

http://www.relaxvpodhuri.cz/cz/lasske-pivni-kupele/

Pivní lázně Štramberk

Balíček pro jednu osobu

Ulehněte do masivní dubovo-modřínové kádě a prožijte si nádherné chvíle plné relaxace a odpočinku. Balíček obsahuje originální pivní lázeň v dřevěné kádi (20 min), neomezenou konzumaci piva během lázně a relaxaci na lůžku (40 min).

OBJEDNAT

Lašské pivní kúpele

Pivní lázně pro dva

Speciální balíček pro dvě osoby v prostředí historického náměstí Štramberku. Dopřejte si s Vaším partnerem luxusní relaxační proceduru ve společné kádi plné piva. Během koupele máte možnost neomezené konzumace piva.

OBJEDNAT


Solné jeskyně Štramberk

Kromě pivních lázní je možné si vychutnat i další oblíbenou proceduru, kterou jsou solné jeskyně. Podle odborníků Vám pobyt v solné jeskyni (po dobu jedné procedury - cca 45minut) vynahradí svými blahodárnými účinky třídenní pobytu u moře.

Kontaktní údaje - Pivní lázně Štramberk

Navštivte nás v malebném městečku Štramberk v okrese Nový Jičín nedaleko Kopřivnice. Kromě jiného si zde můžete dopřát úžasné pivní lázně, nebo navštívit místní zříceninu hradu Štramberk.

Lašské pivní kúpele

Provozovatelem pivních kúpelí je společnost Šmíra - Print. Objednávky a rezervace lašských kúpelí je třeba řešit buď telefonicky, nebo pomocí emailové komunikace. Stejně jako v případě jiných lokalit i zde je nutné provádět rezervaci s dostatečným termínem, abyste měli jistotu, že si lázně dopřejete ve Vámi potřebném termínu.

ŠMÍRA - PRINT, s.r.o.
Náměstí 7
742 66 Štramberk
Otevírací doba:
Neděle - Čtvrtek 9:30 - 20:00
Pátek - Sobota 9:30 - 21:00

Pivní lázně v Krkonoších

Luxusní pivní lázně

Pivní lázně.eu na Facebooku

Pivní-lázně.eu

Dotaz na termín

Máte zájem o pivní lázně? Chcete vědět, zda je volný termín a kolik to stojí? Kontaktujte nás na emailu info@pivni-lazne.eu. Využít můžete i náš online formulář.

Copyright © 2009 - 2023 Užívejte pivní lázně | Webové prezentace | Mapa stránek