Přejít na navigaci

Pivní lázně Svijany

Místní pivní koupele se řadí mezi jedny z nejnovějších. Původně mělo dojít k oficiálnímu otevření již v roce 2021, ale do situace zasáhl kovid a díky tomu se slavností zahájení provozu pivních lázní Svijany poněkud opozdilo a to na 15. února 2022. Jsou však věci, na které se vyplatí si počkat. A mezi ně se řadí i možnost prožít si pivní lázeň v dubové kádi. Pro zájemce je možné vybírat koupel pro jednu až čtyři osoby. Svijanské pivo je velmi populární a jistě ho zná každý. Věříme, že za nějaký čas budou stejně vyhlášené i pivní lázně v budově bývalé školy naproti Zámku Svijany.

Pivní koupel i pro nejnáročnější klientelu

Pivní lázně Svijany si zakládají na preciznosti. To jsou hlavní důvody, díky kterým mají nakročeno uspokojit potřeby i těch nejnáročnějších klientů. Základem je prémiová kvalita a čerstvost surovin z Pivovary Svijany. Pozadu rozhodně nezůstávají ani samotné prostory, které nabízí stylové prostředí, jenž dopřeje zákazníkům potřebné soukromí a pohodu pro maximální vychutnání procedury. O vše se pak stará profesionální tým, takže do pivních lázní Svijany se jistě budete často a rádi vracet. Budou se tu o vás starat jako v pohádce.

Zdroj: http://www.pivnilaznesvijany.cz/

Pivní koupel ve Svijanech

Pivní koupel v dubové kádi

Čeká vás opravdu nezapomenutelný zážitek. Relaxace v horké pivní lázni a k tomu ochutnávka skvělého piva z místního pivovaru Svijany. Kdo by odolal?!

OBJEDNAT

Pivní lázně s ubytováním

Třídenní pobyt pro dva

Pivní koupel si můžete dopřát i v rámci pobytového balíčku na dvě noci. Ubytování pro vás bude zajištěno ve stylovém pokoji na Zámku Svijany. Romantický dárek, kterým ohromíte svého miláčka.

OBJEDNAT


Kontaktní údaje na pivní lázně Svijany

Pivní lázně jsou provozovány společností PIVOVAR SVIJANY, a.s. a naleznete je na okraji Českého ráje.

PIVNÍ LÁZNĚ SVIJANY

Stejně jako i v jiných lokalitách, je třeba si lázeň v dubové kádi objednat s dostatečným předstihem. Volných termínů zejména kolem svátků či prázdnin nebývá mnoho.

PIVNÍ LÁZNĚ SVIJANY
Svijany 26
463 46 Svijany
Česká republika

Luxusní pivní lázně

Pivní lázně.eu na Facebooku

Pivní-lázně.eu

Dotaz na termín

Máte zájem o pivní lázně? Chcete vědět, zda je volný termín a kolik to stojí? Kontaktujte nás na emailu info@pivni-lazne.eu. Využít můžete i náš online formulář.

Copyright © 2009 - 2023 Užívejte pivní lázně | Webové prezentace | Mapa stránek