Přejít na navigaci

Pivní lázně Tábor

Pivní lázně Tábor spadají do sítě tzv. pivních lázní Bier.Bottich.Bad®, které jsou originální lázeňskou procedurou. Recept na přípravu pivní lázně je přihlášeným užitným vzorem a jako takový spadá pod právní ochranu. Dle toho se odvíjí i průběh samotné procedury (je shodný pro všechny pivní koupele pod označením BBB). Standarní délka pivní lázně je v tomto případě 20 minut. Po pivní koupeli následuje relaxace a odpočinek na lůžku z ovesné slámy, kde se Vaše tělo vypotí a uvolní. Délka relaxace je v rozmezí 30-45 minut.

Relaxace v luxusním hotelu Dvořák v Táboře

Hotel Dvořák naleznete v prostoru bývalého pivovaru, který byl nově zrekonstruován a je od roku 1992 zapsán na seznamu Národních kulturních památek. Prostředí hotelu je vhodné pro pořádání firemních i společenských akcí. Hotel Dvořák je však rovněž ideálním místem pro rodinnou či poznávací dovolenou.

Hotel se vyznačuje nadstandardní kvalitou všech služeb, přátelskou atmosférou a osobním přístupem k hostům. Jednou z nabízených služeb jsou právě i pivní lázně, které se stávají čím dál více oblíbené a nyní budou více dostupné i pro lokalitu Jižní Čechy.

http://www.kudyznudy.cz/Aktivity-a-akce/Aktivity/Pivni-lazne-v-hotelu-Dvorak-Tabor.aspx

Pivní lázně v Táboře - aktuálně nedostupné

Pivní lázně v soukromí

Pivní lázně Tábor Vám zajistí dokonalou relaxaci a odpočinek. Nejprve se uvolníte v bazénu a bylinkové finské sauně. Poté již následuje úžasná pivní lázeň a nakonec relaxace na lůžku se slámou.

OBJEDNAT

Víkend v pivních lázních Tábor - aktuálně nedostupné

Víkend v pivních lázních

Během pobytu si užijete návštěvu pivních lázní, kterou zahájíte uvolněním v bazénu a bylinkové sauně. Poté si již vychutnáte samotnou pivní koupel v dřevěné kádi, během které můžete neomezeně konzumovat pivo...

OBJEDNAT


Kontaktní údaje na pivní lázně v Táboře

Pivní lázně jsou provozovány ve Wellness & Congres hotelu Dvořák, který se nachází v uzavřeném areálu v centru Tábora. K dispozici jsou mimo jiné wellness centrum, bazén, pivní lázně, vlastní parkoviště, podzemní garáže aj.

Wellness & Congres hotel Dvořák, Tábor

Rezervaci pivních lázní v hotelu Dvořák je možné provést buď online pomocí webového formuláře, emailem či telefonicky.

Hotel Dvořák**** Tábor
Pivní lázně Bier.Bottich.Bad®
Hradební 3037
390 01 Tábor

Luxusní pivní lázně

Pivní lázně.eu na Facebooku

Pivní-lázně.eu

Dotaz na termín

Máte zájem o pivní lázně? Chcete vědět, zda je volný termín a kolik to stojí? Kontaktujte nás na emailu info@pivni-lazne.eu. Využít můžete i náš online formulář.

Copyright © 2009 - 2023 Užívejte pivní lázně | Webové prezentace | Mapa stránek